Pogosta vprašanjaPogosta vprašanja   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   RSS Feed   Registriraj seRegistriraj se

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    BasketSim Slovenija Seznam forumov -> Spletna stran
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo
janbuc
Moderator

Pridružen/-a: 04.11. 2012, 18:50
Prispevkov: 68

PrispevekObjavljeno: 04 Nov 2012 20:46    Naslov sporočila: KK Stotica Odgovori s citatom

PrispevekObjavljeno: 04 Nov 2012 21:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Maš pa že kar dolgo klub, še malo pa bo obletnica. (5 let od ustanovitve Very Happy)
janbuc
Moderator

PrispevekObjavljeno: 04 Nov 2012 21:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

NOVI TRENER!

Poljski trener Marian Tomalicki (71 let), ki je danes imel poslovilno tekmo se je dokončno poslovil iz trenerskih vod. Nas je trikrat popeljal v 3. ligo in je prava legenda tega kluba. Danes smo poiskali novega trener, ki prihaja iz Romunije. To je 58 letni trener Dumitru Petoi, ki ima delovne sposobnosti čarobno in dela izjemno za ekipo članov (98 ) in solidno z mladimi (67). Zaradi finančne stiske nismo mogli poiskati trenerja, ki ima izkušnje. Vendar upamo, da smo naredili dobro potezo.
janbuc
Moderator

PrispevekObjavljeno: 06 Nov 2012 00:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Črtomir Dolinar na prodaji!

Vodstvo in trener so se odločili, da Črtomir Dolinar ni več v načrtih KK Stotice. Otrok KK Stotice po ocenah vodstva ni naredil napredka. Krilni igralec, ki ima 23 let je šel za 1 dan na trg prodaje "le" za 1.111€! Če ne bo našel novega kluba, se bo pogodba prekinila! KK Stotica se zahvaljuje za njegovo delo in igro v klubu. Srečno! Wink

Kje: Ajdovščina, Hala Tivol

Do zdaj tekmeca nista še odigrala med seboj. Za KK Stotico bo to drugo letošnje gostovanje pri KK Union-Olimpija. Domače moštvo je vredno okoli 22M€ in je med glavnimi kandidati za napredovanje v 3. ligo. V prvem krogu so na domačem parketu zabeležili zmago proti KK Monsterju (75-63). KK Stotica pa v gosteh zmagala proti ekipi KK S-13 Team Adidas (81-87). Tako pri domači in gostujoči ekipi ni poškodovanih. Vendar pri KK Stotici se v moštvo po poškodbi, vrača ameriški krilni center Dustin Black. Prvič bo na trenersko klop sedel novi trener KK Stotice Dumitru Petoi.

Črtomir Dolinar se še ni prodal!

Črtomir Dolinar se prvi dan na trgu prodaje, ni uspel prodati v novo klubsko sredino. Klubsko vodstvo KK Stotice ga je ponovno dala na trg le za simboličnih 1€!

Nazadnje urejal/a janbuc 07 Nov 2012 19:46; skupaj popravljeno 1 krat
janbuc
Moderator

PrispevekObjavljeno: 07 Nov 2012 19:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

KK STOTICA DO ZMAGE!

Liga 4.4: 2. krog, ob 17:30

Pred tekmo so bili na stavniški listi v prednosti domača ekipa. Vendar, ko je sodnik visoko vrgel žogo, je bilo že na začetku videti zelo nervozno KK Union-Olimpija. KK Stotica je po nekaj prvih napadi naredila niz 0:5. Vse od začetka in konca tekme ni domača ekipa niti enkrat vodila na tekmi! KK Stotica je prišla do zaslužene zmage z 73:82. Najboljši igralec tekme je bil Hen Shih (KK Stotica) z 26 točkami in 8 skoki.

Trener KK Stotice Dumitru Petoi:
"Za nami je zelo težka tekma proti KK Union-Olimpija, ki smo odigrali na zelo visokem nivoju. Tekmecu nismo postili, da bi nas nadigral že v uvodnih minutah tekme. To agresivno obrambo naši fantje že poznajo, saj so večina jo igrali že pod prejšnjim trenerjem. Z samo igro sem delno zadovoljen, le pri metu za tri in izgubljenih žog, bo treba delati še veliko. Iskrene čestitke pa tudi nasprotniku, ki se je boril celotno srečanje"

Naslednje 3. kolo je v nedeljo (11.11) ob 16 uri, ki v športno dvorano Stotka pride vodilna ekipa lige Prekmurje Storks!
janbuc
Moderator

PrispevekObjavljeno: 08 Nov 2012 14:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Črtomir Dolinar ni našel kluba in dokončno prekinitve pogodbe!

Po dveh dneh prodaje na trgu, ni uspelo prodati, 23 letnega krilnega igralca Slovenca Črtomirja Dolinarja, ki ni uspel najti novega kluba. Vodstvo in igralec sta so razumno prekinila pogodbo. Črtomir Dolinar je za KK Stotico odigral 21 tekem in poprečje točk na tekmo dosegel 6,9. Igralcu želimo vso srečo v nadaljevanju košarkarske poti.
janbuc
Moderator

PrispevekObjavljeno: 09 Nov 2012 20:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mile Cugelj novi član KK Stotice

Iz mladinskega pogona smo dobili mladega 16 letnega Mileta Cugelja, ki se je pridružil k članom prve ekipe KK Stotice. Mladinec bo vendar odšel na trg prodaje za en dan, za okoli 1.500€.
janbuc
Moderator

PrispevekObjavljeno: 10 Nov 2012 20:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mile Cugelj prvič neuspešno

Mladinec KK Stotice Mile Cugelj (16 let, krilo) v prvem poskusu ni bil uspešen na trgu prodaje. Vodstvo ga še enkrat pošilja na trg prodaje za en dan, le za 1€.

Kje: Litija, Stotka (23300)

V športno dvorano prihaja vodilno moštvo lige 4.4 Prekmurje Storks, ki so na uvodnih dveh tekmah slavili dve zmagi. KK Stotka je tudi dobila uvodni tekmi v gosteh. Prekmurje Storks, ki so v lanski sezoni igrali v 3. ligi, bodo med glavnimi kandidati za hitro vrnitev nazaj v 3. ligo in so v manjši prednosti na današnji tekmi. V obeh ekipah ni poškodovanih igralcev in tako se obeta imenitna tekma. Do današnje tekme se ekipi nista še srečali v dvoboju.

"Danes k nam prihaja ekipa Prekmurje Storks. Pričakujemo težko tekmo, ekipa Prekmurja Storksa je namreč sestavljena iz dobrih posameznikov. Mi smo skoncentrirani na naše današnje naloge. Skušali bomo popraviti napake iz prejšnjih tekem, predvsem met za tri in število izgubljenih žog. Vsi naši igralci so zdravi, motivirani in pripravljeni odigrati dobro tekmo".

Novi grb KK Stotice in dokončno slovo klubske legende!!!

Danes bo pred tekmo, tudi manjši slavnostni uvod. V klubsko zgodovino, se bo zapisal ter dobil veliko priznanje, za delo v klubu, nekdanji trener KK Stotice Marian Tomalicki. 71 letni Poljak, se je uvodni tekmi lige 4.4 poslovil iz trenerskih vod ter odšel v zaslužen pokoj. Da bo res dan slavnosti, bodo v vodstvu KK Stotice predstavili novi klubski grb.
janbuc
Moderator

PrispevekObjavljeno: 11 Nov 2012 17:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

KK STOTICA DO DOMAČEGA PORAZA!

Liga 4.4: 3. krog, ob 16:00

V polni dvorani Stotki, ki se je zbralo 22428 gledalcev, je videlo prvo domačo tekmo svoje ekipe v novi sezoni. V goste je prišla ekipa Prekmurje Storks, ki je na uvodnih dveh tekma dvakrat slavila. Po 10. minutah je kazalo na domačo lepo vodstvo 19:10. Vendar so gostje v drugi tretjini stopili na plin in do odmora prišli do vodstva z 33:34. Domača ekipa je v tretji tretjini odigrala zelo slabo, saj so gostje prišli tudi do +8 prednosti. V zadnji tretjini se je ekipa KK Stotice trudili do preobrata, vendar ji ni uspelo. Prekmurje Storks so na koncu slavili z 63:67 in domači ekipi zadali prvi domači poraz ter v ligi. MVP tekme je bil Žiga Zuccato iz gostujoče ekipe Prekmurje Storks, ki dosegel dvojnega dvojčka 15 točk in 10 skokov. Pri domačih iz ekipe KK Stotice je bil najboljši Grk Nontas Gerfirakis, ki dosegel 17 točk in 8 skokov.

"Spet smo naredili veliko napak, opozarjal sem že na mete za tri in izgubljene žoge. Danes se nam je spet zgodilo enako še met iz igre je bil zelo slab. Pričakoval sem mnogo več, vendar sezona je še dolga in upamo da se napake bodo popravile. Gostujoči ekipi pa čestitke za zasluženo zmago!"

Lestvica, rezultati in spored:
janbuc
Moderator

PrispevekObjavljeno: 11 Nov 2012 20:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mile Cugelj odhaja v ZDA, finance so pozitivne!

16 letni Mile Cugelj je končno našel novi klub. Odhaja čez lužo v ZDA k Columbus Terminators, ki igrajo v ligi 5.18. Mladinec, ki pršel iz mladinskega pogona KK Stotice ni še odigral tekem za člansko ekipo. Miletu želimo uspešno košarkarsko pot v ZDA!

Iz vodstva KK Stotice so sporočili, da so za današnjo tekmo prodali 22428 vstopnic in zaslužili 488.800 €. Lep podatek pa je, da je belanca računa spet pozitivna, točno 234.499 €!

Kje: Idrija, rovt (1500)

KK Stotica gre na gostovanje v Idrijo k Bachnarotiii-ju. Domača ekipa je v zelo slabem stanju, saj nima vodstva kluba. Posledično je tudi stanje na lestvici, saj so gladko izgubili uvodna tri srečanja. Ampak pustimo probleme. KK Stotica je zadnjo ligaško tekmo izgubila in so željna novega dokazovanju po zmagi, ter da se predstavijo v drugačni luči. Gostujoči trener bo na parket poslal "B" postavo in spočil ključne igralce.

"Danes odhajamo na gostovanje v Idrijo. Pričakujemo težko tekmo, vendar ekipa Bachnarotiii zelo v slabem stanju in brez ključnih igralcev, ki jih v klubu ni več. Mi bomo danes poslali na parket malo drugačno postavo in odpočili naše ključne igralce. Vendar naša igra ne bo nič kaj drugačna kot prejšnje tekme. Posvetili se bomo naši igri in predvsem na napake, ki jih smo delali v preteklosti".
janbuc
Moderator

PrispevekObjavljeno: 14 Nov 2012 19:23    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

PRIČAKOVANA VISOKA ZMAGA!

Liga 4.4: 4. krog, ob 17:30

Danes smo videli bolje rečeno eno smerni promet. KK Stotica je v tekmo odšla odločeno na novo visoko zmago proti Bachnarotiii. V začetni postavi so pri KK Stotici odigrali z "B" postavo. Po prvem polčasu je bilo 26:45 za goste, ki pa niso imeli dobrega meta za tri. V drugem polčasu sta igralca Stotice Manesis in Silva na hitro zbrala po 5 osebnih napak. To sta dobro izkoristila Shih in Gerfirakis ter se je razlika začela rasti v korist KK Stotice. Na koncu tekme je pisalo 53:97 za Stotico. MVP tekme je bil igralec KK Stotice Nontas Gerfirakis z 15. točkami

"Prvi polčas je bil slab, predvsem met za tri. Drugi polčas je bil boljši, ki sta prišla v igro dva naša nosilca igre. Večje ocene je težko dati po nasprotniku, ki ni dorasel za celotno srečanje".