Pogosta vprašanjaPogosta vprašanja   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   RSS Feed   Registriraj seRegistriraj se

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    BasketSim Slovenija Seznam forumov -> Spletna stran
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo
Avtor Sporočilo
tomjaz

Pridružen/-a: 04.11. 2012, 21:39
Prispevkov: 24

PrispevekObjavljeno: 04 Nov 2012 21:59    Naslov sporočila: KK Sonček Odgovori s citatom

PG - 10 Song-Ho Jang, 19 let( iz Južne Koreje
SG - 18 Marinica Ponici, 25 let(iz Romunije)
SF - 21 Frode Høgås, 26 let(iz Norveške)

K.K. TRIGI - KK Sonček

Prvem polčasu so igrali ne toliko dobro, kot se je želel trener Michael McCartan v slačilnici med odmorom je nato malo dvignil glas, zaradi preveč zgrešenih metov, kjer so imeli le 30% meta oziroma le 37 točk in nato so zadevali, kot po tekočem traku.

Trener Michael McCartan: Prvem polčasu sem bil jezen v napadu, ker je bilo enostavno preveč zgrešenih metov in nato sem v slačilnici malo dvignil glas in na kancu sem bil, le zadovoljen 2. polčasem. Ja zdaj gremo po tekmo po tekmo in ne smemo izgubiti niti ene tekme proti manj kvalitetnem klubu.
KK Sonček
tomjaz

PrispevekObjavljeno: 08 Nov 2012 20:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sončki z novo okrepitvijo, prišel mladi američan Bartom Rivero(21let), ampak smo prekinili pogodbo z Srečkotom Špilarjem(25 let)

KK Sonček
tomjaz

PrispevekObjavljeno: 10 Nov 2012 13:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

V iz mladinske v člansko se je pridružil 16 letni Anžej Breskvar in smo ga dali takoj v prodajo, če ne najde klub bo ostal, medtem se prodajajo še trije igralci Zoran Slivnik, ki je že dobil ponudbo, Niko Grašič in Janez Kačar, pa še brez ponudbe, če ne dobita nov klub bomo prekinili z pogodbo z njima.

Mladci nadigrali KK Muto

Michael McCartan: Danes smo pokazali, da imamo zelo dobro ekipo tudi v rezervi in da lahko spočijemo izkušene igralce.
KK Sonček
tomjaz

PrispevekObjavljeno: 18 Nov 2012 12:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Danes tekma za prvo mesto

Danes se bodo Sončki pomerili najtežjo ekipo, ki je še poleg KK Sončka, ki ima lastnika in to je ekipa NBA njegova vrednost je okoli
14.112.610 €, ampak za našo ekipo to ni ovira, kjer je vrednost 1x manjša(5.906.248 €), saj bo izjemno težka tekma, ampak upajo na zmago.

Zadnjih 15 minut izgubili kompas

KK Soneček držal rezultat le pri 55-52 za domačo ekipo, po tem rezultatom so prišli do katastrofalne igre in posledično izgubili tekmo, le zaradi tega.

Treber Michael McCartan: Prvem polčasu smo odigrali odlično, 1/4 smo zaostajali in stopnjevali nivo igre vse do 2/4, ki smo jo tudi dobili(19-16), v 3/4 smo igrali dobro le do nekje do polovice 3/4 in od tam naprej pa je bil razpad sistema.

KK Sonček
tomjaz

PrispevekObjavljeno: 21 Nov 2012 20:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pričakovana visoka zmaga

Nadzirali so celotno srečanje, le z izjemo 1/4, ampak so stopili na žogo in mirno priperjali tekmo do konca, največ sta pokazala Martič in Medins z odličnimi skoki v obrambi in v napadu, čeprav so pokazali tudi drugi odlično prikazana igro.

KK Sonček
tomjaz

PrispevekObjavljeno: 25 Nov 2012 17:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Presegli 100 točk

Sončki so dominirali celotno tekmo, kjer so pokazali kdo je gospodar na domačem parketu. Meti za dve točke je jim je šlo šlo po tekočem traku, met za tri točke je šlo zelo slab. Sončki so najbolj pokazali v igri v obrambi, kjer so igrali pritiskali na zunanje igralce in s tem so praktično prisilili The beste na napake oziroma, da izgubljajo žoge. Junak tekme je bil izbran Bart Rivera.

KK Sonček
tomjaz

PrispevekObjavljeno: 28 Nov 2012 20:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Danes sončki so bili razpoloženi in pokazali svojo kakovost. Domačini niso imeli možnosti skokov v napadu in obrambi, kjer so Sončki skoraj osvojili vse skoke. V prvem polčasu so bili niso pokazali veliko, ampak so v drugem polčasu so upravičeno pokazali svojo igro. Hugo Mendins je bil izjemen je dobil ogromno skokov(15), najboljši strelec in na koncu izbran za MVP.

KK Sonček
tomjaz

PrispevekObjavljeno: 06 Dec 2012 15:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sončki do novih dveh zmag

Nedeljska tekma so odigrali v gosteh pri Jedih Knightsov z prvo petorko, ker so zmagali lepo razliko.

Večerjšno tekmo so odigrali v dvorani Sonček, ki so odigrali drugo petorko, ker so pri šli do druge stotice v novi sezoni in stem postavili klubski rekord, kjer je prejšni držal z 108 točkami in so popravili za eno točko.

KK Sonček
tomjaz

PrispevekObjavljeno: 09 Dec 2012 18:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zanesljiva zmaga

V raprodani dvorani Sonček so se danes navjiači veselili nove zmage domače ekipe, kjer so bili so boljši vseh prvinah igre in mirno pripeljali tekmo do konca.